Sprzedaż opału Żywiec.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Żywiec
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym węgiel do różnego rodzaju pieców. Sprzedajemy najczęściej spotykane surowce dodatkowo ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z doświadczonymi punktami sprzedaży surowców.

Węgiel kostka to podstawowy opał użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego ważnymi zaletami jest niewielka zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Z tej przyczyny ilość sadzy, która zbiera w kominie jest niewielka. Duża kaloryczność oznacza efektywne wykorzystanie materiału opałowego. Ułatwia to otrzymanie sporej ilości energii cieplnej małym kosztem.

Ten opał świetnie sprawdza się w z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można także paliwa takie jak węgiel kostka.

Ten typ opału także posiada małą ilość siarki. W wielu przypadkach wykorzystywany jest w wraz z innym rodzajem paliwa poprzez to, że zwiększa kaloryczność opału. To na zwiększenie ilości pozyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Dodatkowo węgiel kostka pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla odbiorców opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten surowiec w formie ekogroszku w workach
• To komfortowe rozwiązanie, w dużej mierze do składowania ekogroszku
• Wydajne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to opał bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się w sposób zupełny, co umożliwia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również opałem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego opału przekłada się na spore zainteresowanie zwłaszcza przez klientów indywidualnych.

Miał jest surowcem podobnym węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w ofercie paliwo tego typu. Sprzedajemy wyłącznie węgle najwyższej jakości.

To pozwala maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy bardzo dobrą jakość materiału, jak też przystępne ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Zapewniamy szybki i darmowy transport na obszarze śląska

W sytuacji gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. w sytuacji nie wiecie Państwo jaki rodzaj surowca zaspokoi Państwa potrzeby nasi specjaliści służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62