Sprzedaż opału Poręba.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Poręba
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to najwyższej jakości opał do różnego typu pieców. Umożliwiamy zakup najbardziej popularne rodzaje opału dodatkowo ekogroszek i miał. Współpracujemy wyłącznie z rzetelnymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to surowiec użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego ważnymi atutami jest niska zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Z tego powodu ilość sadzy, która występuje w kominie jest śladowa. Wysoka kaloryczność oznacza maksymalne wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to uzyskanie sporej ilości energii cieplnej niewielkim kosztem.

To paliwo świetnie sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można także paliwa takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj opału także posiada niewielką ilość siarki. Często wykorzystywany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa z uwagi, że zwiększa kaloryczność opału. To przekłada się na zwiększenie ilości otrzymanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto węgiel kostka pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten paliwo w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, w dużej mierze do składowania ekogroszku
• Rewolucyjne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to produkt bardzo atrakcyjny cenowo w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co umożliwia maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy produktem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak opłacalność tego opału przekłada się na spore zainteresowanie szczególnie przez odbiorców detalicznych.

Miał jest opałem podobnym węgla. Zasadnicza różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w sprzedaży surowiec tego typu. Sprzedajemy tylko węgle starannie wyselekcjonowane.

To pozwala maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy bardzo dobrą jakość materiału, również bardzo atrakcyjne ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy transport na obszarze śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zapraszamy do kontaktu. w sytuacji nie wiecie Państwo jaki typ surowca najlepiej się nadaje nasi pracownicy służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że zakup odpowiedniego gatunkowo materiału wpływa na komfortowe korzystanie z przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który zapewni otrzymanie odpowiedniej ilości ciepła przy równoległej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62