Sprzedaż opału Wojkowice.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Wojkowice
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to bardzo dobry gatunkowo opał do różnego rodzaju pieców. Umożliwiamy zakup najczęściej spotykane materiały dodatkowo ekogroszek i miał. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalnymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to główny surowiec wykorzystywany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego głównymi atutami jest mała zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Z tego powodu ilość sadzy, która zbiera w kominie jest śladowa. Duża kaloryczność oznacza efektywne wykorzystanie materiału opałowego. Ułatwia to uzyskanie sporej ilości energii cieplnej niskim kosztem.

To paliwo idealnie sprawdza się w z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można również surowce takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa także posiada małą ilość siarki. W wielu przypadkach stosowany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa z uwagi, że zwiększa kaloryczność opału. To przekłada się na zwiększenie ilości pozyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto węgiel ten pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten surowiec w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, szczególnie do składowania węgla
• Popularne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można używać ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to produkt bardzo ekonomiczny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co umożliwia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dysponujemy surowcem takim jak miał. Chociaż jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak cena tego produktu przekłada się na spore zainteresowanie zwłaszcza przez klientów detalicznych.

Miał jest produktem podobnym węgla. Zasadnicza różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w ofercie paliwo tego rodzaju. Sprzedajemy wyłącznie materiały starannie wyselekcjonowane.

To pozwala maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy bardzo dobrą jakość materiału, również przystępne ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy transport na obszarze śląska

Jeśli gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zapraszamy do kontaktu. w sytuacji nie wiecie Państwo który rodzaj materiału sprawdzi się nasi specjaliści służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Zdajemy sobie sprawę że dobór odpowiedniego gatunkowo surowca wpływa na wygodne użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali tylko materiał, który umożliwi otrzymanie niezbędnej ilości ciepła przy równoległej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62