Sprzedaż opału Mikołów.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Mikołów
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym opał do różnego typu pieców. Zapewniamy najbardziej popularne surowce również ekogroszek i miał. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi dostawcami surowców.

Węgiel kostka to podstawowy opał stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego najważniejszymi cechami jest niska zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Dzięki temu ilość sadzy, która zbiera w kominie jest niska. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza wydajne wykorzystanie materiału opałowego. Ułatwia to uzyskanie dużej ilości energii cieplnej małym kosztem.

Ten surowiec świetnie sprawdza się w z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można także paliwa takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa również zawiera niewielką ilość siarki. w wielu przypadkach używany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa dlatego, że zwiększa kaloryczność opału. To na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Dodatkowo ten typ węgla pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten paliwo w formie ekogroszku w workach
• To komfortowe rozwiązanie, w dużej mierze do składowania opału
• Popularne rozwiązanie, które ma swoje zastosowanie się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to opał bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się całkowicie, co zapewnia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również paliwem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak opłacalność tego produktu przekłada się na spore zainteresowanie w dużej mierze przez klientów indywidualnych.

Miał jest produktem podobnym węgla. Główna różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w sprzedaży surowiec tego gatunku. Oferujemy tylko paliwa bardzo dobre gatunkowo.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy najwyższą jakość materiału, również przystępne ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy dostawę na obszarze śląska

W sytuacji gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zapraszamy do kontaktu. w sytuacji nie wiecie Państwo który typ surowca sprawdzi się nasi doradcy służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62