Sprzedaż opału Krzanowice.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Krzanowice
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to bardzo dobry gatunkowo opał do różnego typu pieców. Dostarczamy najbardziej popularne surowce również ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z zaufanymi punktami sprzedaży surowców.

Węgiel kostka to główny materiał użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego najważniejszymi zaletami jest niska zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Z tej przyczyny ilość sadzy, która osadza się w kominie jest śladowa. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza całkowite wykorzystanie materiału opałowego. Ułatwia to wytworzenie sporej ilości energii cieplnej małym kosztem.

To paliwo doskonale sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można także paliwa takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj opału także zawiera małą ilość siarki. W wielu przypadkach wykorzystywany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa dlatego, że zwiększa kaloryczność opału. To wpływa na zwiększenie ilości otrzymanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto węgiel kostka pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten produkt w formie ekogroszku w workach
• To praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza do składowania węgla
• Nowoczesne rozwiązanie, które ma swoje zastosowanie się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to opał bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się w sposób zupełny, co umożliwia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również opałem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego opału przekłada się na spore popularność zwłaszcza przez odbiorców detalicznych.

Miał jest surowcem na bazie węgla. Zasadnicza różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w ofercie paliwo tego rodzaju. Sprzedajemy tylko węgle najwyższej jakości.

To pozwala maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy wysoką jakość materiału, jak też bardzo atrakcyjne ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy dowóz na terenie śląska

Jeśli gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zachęcamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo jaki rodzaj opału sprawdzi się nasi pracownicy służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Zdajemy sobie sprawę że dobór odpowiedniego gatunkowo opału przekłada się na wygodne korzystanie z przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który umożliwi otrzymanie wymaganej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62