Sprzedaż opału Pyskowice.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Pyskowice
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym węgiel do różnego typu pieców. Oferujemy najbardziej popularne rodzaje opału dodatkowo ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z zaufanymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to główny surowiec stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego cenionymi atutami jest niewielka zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Z tego powodu ilość sadzy, która pojawia się w kominie jest niewielka. Duża kaloryczność oznacza wydajne wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to uzyskanie sporej ilości energii cieplnej niskim kosztem.

Ten węgiel idealnie sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można również paliwa takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa także posiada małą ilość siarki. Niejednokrotnie używany jest w wspólnie z innym rodzajem paliwa z uwagi, że zwiększa kaloryczność opału. To przekłada się na zwiększenie ilości otrzymanej energii cieplnej z materiału opałowego. Dodatkowo węgiel kostka pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten opał w formie ekogroszku w workach
• To praktyczne rozwiązanie, szczególnie do składowania opału
• Nowoczesne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to produkt bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się w sposób zupełny, co zapewnia maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy surowcem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego produktu przekłada się na spore zainteresowanie zwłaszcza przez klientów indywidualnych.

Miał jest produktem na bazie węgla. Główna różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w sprzedaży paliwo tego typu. Sprzedajemy wyłącznie węgle starannie wyselekcjonowane.

To zapewnia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy najwyższą jakość materiału, również bardzo atrakcyjne ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy dowóz na terenie śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. W przypadku nie wiecie Państwo jaki rodzaj opału najlepiej się nadaje nasi doradcy służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Zdajemy sobie sprawę że zakup odpowiedniego gatunkowo surowca przekłada się na komfortowe użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali tylko materiał, który umożliwi otrzymanie odpowiedniej ilości ciepła przy równoległej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62