Sprzedaż opału Zawiercie.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Zawiercie
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to najwyższej jakości opał do różnego rodzaju pieców. Sprzedajemy najczęściej spotykane materiały również ekogroszek i miał. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to główny materiał stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego najważniejszymi zaletami jest niewielka zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Z tego powodu ilość sadzy, która występuje w kominie jest znikoma. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza wydajne wykorzystanie materiału opałowego. Umożliwia to uzyskanie sporej ilości energii cieplnej niskim kosztem.

Ten opał doskonale sprawdza się w w połączeniu z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można również paliwa takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj opału również zawiera małą ilość siarki. Najczęściej używany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa ponieważ, że zwiększa kaloryczność opału. To pozwala na na zwiększenie ilości pozyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Dodatkowo węgiel kostka pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla odbiorców opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten surowiec w formie ekogroszku w workach
• To praktyczne rozwiązanie, w dużej mierze do składowania opału
• Wydajne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to surowiec bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co umożliwia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również opałem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego produktu przekłada się na spore popularność w dużej mierze przez klientów detalicznych.

Miał jest opałem na bazie węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Sprzedajemy w sprzedaży paliwo tego gatunku. Sprzedajemy wyłącznie paliwa najwyższej jakości.

To pozwala maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy najwyższą jakość materiału, a także niskie ceny
• Swoje usługi wykonujemy na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy transport na obszarze śląska

W sytuacji gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. W przypadku nie wiecie Państwo jaki rodzaj surowca sprawdzi się nasi pracownicy służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że wybór odpowiedniego gatunkowo materiału przekłada się na wygodne korzystanie z przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali tylko materiał, który umożliwi otrzymanie niezbędnej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62