Sprzedaż opału Woźniki.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Woźniki
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to bardzo dobry gatunkowo węgiel do różnego rodzaju pieców. Oferujemy najczęściej spotykane materiały dodatkowo ekogroszek i miał. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi dostawcami surowców.

Węgiel kostka to główny surowiec stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego głównymi zaletami jest niska zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Z tego powodu ilość sadzy, która występuje w kominie jest niska. Wysoka kaloryczność oznacza efektywne wykorzystanie materiału opałowego. Umożliwia to uzyskanie sporej ilości energii cieplnej niewielkim kosztem.

Ten węgiel doskonale sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można także paliwa takie jak węgiel kostka.

Ten typ opału również posiada niewielką ilość siarki. Niejednokrotnie używany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa poprzez to, że zwiększa kaloryczność opału. To umożliwia na zwiększenie ilości otrzymanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto węgiel ten pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten opał w formie ekogroszku w workach
• To komfortowe rozwiązanie, zwłaszcza do składowania ekogroszku
• Nowoczesne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to opał bardzo atrakcyjny cenowo w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się całkowicie, co zapewnia maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również surowcem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak opłacalność tego produktu przekłada się na spore zainteresowanie w dużej mierze przez odbiorców indywidualnych.

Miał to produkt na bazie węgla. Główna różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w sprzedaży surowiec tego rodzaju. tylko paliwa bardzo dobre gatunkowo.

To zapewnia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy wysoką jakość materiału, jak też przystępne ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy dostawę na obszarze śląska

W sytuacji gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zachęcamy do kontaktu. w sytuacji nie wiecie Państwo który rodzaj materiału zaspokoi Państwa potrzeby nasi pracownicy służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że zakup odpowiedniego gatunkowo opału wpływa na wygodne użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali tylko materiał, który zapewni otrzymanie odpowiedniej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62