Sprzedaż opału Czerwionka-Leszczyny.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Czerwionka-Leszczyny
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym węgiel do różnego rodzaju pieców. Oferujemy najczęściej spotykane surowce a także ekogroszek i miał. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to popularny opał wykorzystywany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego najważniejszymi cechami jest niska zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Dzięki temu ilość sadzy, która zbiera w kominie jest znikoma. Wysoka kaloryczność oznacza efektywne wykorzystanie materiału opałowego. Umożliwia to uzyskanie dużej ilości energii cieplnej niskim kosztem.

Ten materiał idealnie sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można również materiały takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj paliwa także posiada małą ilość siarki. W wielu przypadkach wykorzystywany jest w wspólnie z innym rodzajem paliwa ponieważ, że zwiększa kaloryczność opału. To pozwala na na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Co więcej węgiel ten pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten produkt w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, w dużej mierze do składowania opału
• Rewolucyjne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to materiał bardzo ekonomiczny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się całkowicie, co zapewnia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również produktem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak opłacalność tego opału przekłada się na spore popularność szczególnie przez klientów detalicznych.

Miał jest surowcem na bazie węgla. Główna różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w sprzedaży surowiec tego rodzaju. Sprzedajemy tylko węgle bardzo dobre gatunkowo.

To zapewnia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy najwyższą jakość materiału, jak też przystępne ceny
• Swoje usługi wykonujemy na terenie śląska oraz Katowic
• Zapewniamy szybki i darmowy dowóz na obszarze śląska

W sytuacji gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zapraszamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo który typ opału zaspokoi Państwa potrzeby nasi pracownicy służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że zakup odpowiedniego gatunkowo surowca wpływa na komfortowe użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który zapewni otrzymanie wymaganej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62