Sprzedaż opału Wodzisław Śląski.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Wodzisław Śląski
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to najwyższej jakości węgiel do różnego rodzaju pieców. Dostarczamy najczęściej spotykane rodzaje opału ale również ekogroszek i miał. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi dostawcami surowców.

Węgiel kostka to podstawowy materiał wykorzystywany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego najważniejszymi cechami jest niewielka zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Dlatego ilość sadzy, która występuje w kominie jest niewielka. Wysoka kaloryczność oznacza wydajne wykorzystanie materiału opałowego. Umożliwia to otrzymanie sporej ilości energii cieplnej niewielkim kosztem.

Ten opał świetnie sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można także paliwa takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj opału również posiada niewielką ilość siarki. Niejednokrotnie używany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa poprzez to, że zwiększa kaloryczność opału. To umożliwia na zwiększenie ilości pozyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Co więcej węgiel ten pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten surowiec w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, w dużej mierze do składowania węgla
• Nowoczesne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można używać ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to materiał bardzo ekonomiczny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co umożliwia maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

Dysponujemy produktem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak cena tego produktu przekłada się na spore zainteresowanie szczególnie przez klientów detalicznych.

Miał jest produktem na bazie węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w sprzedaży paliwo tego rodzaju. Oferujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości.

To zapewnia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy wysoką jakość materiału, jak też bardzo atrakcyjne ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy dowóz na terenie śląska

W sytuacji gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zapraszamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo jaki typ materiału sprawdzi się nasi specjaliści służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62