Sprzedaż opału Rybnik.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Rybnik
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to bardzo dobry gatunkowo opał do różnego typu pieców. Sprzedajemy najczęściej spotykane materiały a także ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z wiarygodnymi punktami sprzedaży surowców.

Węgiel kostka to materiał wykorzystywany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego cenionymi cechami jest mała zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Z tej przyczyny ilość sadzy, która osadza się w kominie jest niska. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza efektywne wykorzystanie materiału opałowego. Umożliwia to uzyskanie sporej ilości energii cieplnej niewielkim kosztem.

Ten surowiec idealnie sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można również surowce takie jak węgiel kostka.

Ten typ opału także zawiera małą ilość siarki. Niejednokrotnie używany jest w wraz z innym rodzajem paliwa ponieważ, że zwiększa kaloryczność opału. To na zwiększenie ilości pozyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Dodatkowo ten typ węgla pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten surowiec w formie ekogroszku w workach
• To komfortowe rozwiązanie, w dużej mierze do składowania opału
• Nowoczesne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to opał bardzo atrakcyjny cenowo w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co zapewnia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również produktem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak cena tego produktu przekłada się na spore popularność zwłaszcza przez odbiorców detalicznych.

Miał to produkt podobnym węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w ofercie paliwo tego rodzaju. Oferujemy tylko paliwa bardzo dobre gatunkowo.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy najwyższą jakość materiału, a także przystępne ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy transport na terenie śląska

Jeśli gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zapraszamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo który typ surowca najlepiej się nadaje nasi pracownicy służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że dobór odpowiedniego gatunkowo surowca przekłada się na komfortowe użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali tylko materiał, który zapewni otrzymanie odpowiedniej ilości ciepła przy równoległej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62