Sprzedaż opału Zabrze.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Zabrze
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym węgiel do różnego rodzaju pieców. Oferujemy najbardziej popularne materiały a także ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to popularny materiał stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego najważniejszymi atutami jest niska zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Z tej przyczyny ilość sadzy, która zbiera w kominie jest znikoma. Wysoka kaloryczność oznacza wydajne wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to wytworzenie sporej ilości energii cieplnej niewielkim kosztem.

Ten materiał świetnie sprawdza się w z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można również materiały takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj paliwa również zawiera niewielką ilość siarki. Niejednokrotnie używany jest w wraz z innym rodzajem paliwa z uwagi, że zwiększa kaloryczność opału. To umożliwia na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Co więcej węgiel ten pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten surowiec w formie ekogroszku w workach
• To praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza do składowania węgla
• Rewolucyjne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można używać ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to opał bardzo atrakcyjny cenowo w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co pozwala na całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również paliwem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego produktu przekłada się na spore popularność zwłaszcza przez odbiorców indywidualnych.

Miał jest surowcem na bazie węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w ofercie surowiec tego rodzaju. Oferujemy tylko surowce starannie wyselekcjonowane.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy najwyższą jakość materiału, a także niskie ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Zapewniamy szybki i darmowy dowóz na obszarze śląska

W sytuacji gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zachęcamy do kontaktu. w sytuacji nie wiecie Państwo jaki rodzaj opału najlepiej się nadaje nasi specjaliści służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że zakup odpowiedniego gatunkowo materiału wpływa na komfortowe użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali tylko materiał, który zapewni otrzymanie wymaganej ilości ciepła przy równoległej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62