Sprzedaż opału Bieruń.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Bieruń
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to najwyższej jakości opał do różnego typu pieców. Dostarczamy najbardziej popularne materiały ale również ekogroszek i miał. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to opał wykorzystywany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego ważnymi zaletami jest niewielka zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Dlatego ilość sadzy, która osadza się w kominie jest niska. Wysoka kaloryczność oznacza efektywne wykorzystanie materiału opałowego. Ułatwia to uzyskanie dużej ilości energii cieplnej niskim kosztem.

To paliwo idealnie sprawdza się w w połączeniu z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można również surowce takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj opału również zawiera niewielką ilość siarki. Często używany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa poprzez to, że zwiększa kaloryczność opału. To pozwala na na zwiększenie ilości pozyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto węgiel ten pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten surowiec w formie ekogroszku w workach
• To praktyczne rozwiązanie, w dużej mierze do składowania węgla
• Rewolucyjne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można używać ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to materiał bardzo atrakcyjny cenowo w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się w sposób zupełny, co zapewnia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dysponujemy paliwem takim jak miał. Chociaż jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego produktu przekłada się na spore popularność szczególnie przez klientów indywidualnych.

Miał to produkt podobnym węgla. Zasadnicza różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w ofercie paliwo tego gatunku. Oferujemy wyłącznie węgle bardzo dobre gatunkowo.

To pozwala maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy wysoką jakość materiału, jak też bardzo atrakcyjne ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Zapewniamy szybki i darmowy transport na obszarze śląska

W sytuacji gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zapraszamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo jaki rodzaj materiału najlepiej się nadaje nasi specjaliści służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Zdajemy sobie sprawę że zakup odpowiedniego gatunkowo surowca wpływa na wygodne korzystanie z przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali tylko materiał, który umożliwi otrzymanie odpowiedniej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62