Sprzedaż opału Sosnowiec.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Sosnowiec
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to najwyższej jakości węgiel do różnego rodzaju pieców. Zapewniamy najbardziej popularne surowce dodatkowo ekogroszek i miał. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalnymi punktami sprzedaży surowców.

Węgiel kostka to popularny surowiec stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego ważnymi zaletami jest niewielka zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Dzięki temu ilość sadzy, która zbiera w kominie jest niska. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza całkowite wykorzystanie materiału opałowego. Umożliwia to uzyskanie sporej ilości energii cieplnej małym kosztem.

Ten surowiec doskonale sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można również surowce takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa także zawiera małą ilość siarki. Często stosowany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa poprzez to, że zwiększa kaloryczność opału. To przekłada się na zwiększenie ilości pozyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto węgiel kostka pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten produkt w formie ekogroszku w workach
• To praktyczne rozwiązanie, dla właścicieli obiektów mieszkalnych którzy nie nie mają miejsca wytyczonego do składowania opału
• Rewolucyjne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to materiał bardzo atrakcyjny cenowo w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się całkowicie, co umożliwia maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również surowcem takim jak miał. Chociaż jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak cena tego opału przekłada się na spore popularność zwłaszcza przez klientów detalicznych.

Miał jest produktem na bazie węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w sprzedaży paliwo tego rodzaju. Oferujemy tylko paliwa starannie wyselekcjonowane.

To zapewnia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy najwyższą jakość materiału, a także przystępne ceny
• Swoje usługi wykonujemy na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy transport na terenie śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zapraszamy do kontaktu. W przypadku nie wiecie Państwo jaki rodzaj materiału sprawdzi się nasi specjaliści służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62