Sprzedaż opału Ogrodzieniec.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Ogrodzieniec
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym opał do różnego typu pieców. Sprzedajemy najbardziej popularne materiały ale również ekogroszek i miał. Współpracujemy jedynie z zaufanymi dostawcami surowców.

Węgiel kostka to główny surowiec wykorzystywany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego głównymi cechami jest niska zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Z tego powodu ilość sadzy, która występuje w kominie jest niska. Wysoka kaloryczność oznacza efektywne wykorzystanie materiału opałowego. Umożliwia to wytworzenie dużej ilości energii cieplnej małym kosztem.

Ten materiał doskonale sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można również surowce takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa także zawiera małą ilość siarki. Niejednokrotnie używany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa ponieważ, że zwiększa kaloryczność opału. To wpływa na zwiększenie ilości otrzymanej energii cieplnej z materiału opałowego. Co więcej węgiel kostka pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla odbiorców opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten paliwo w formie ekogroszku w workach
• To komfortowe rozwiązanie, szczególnie do składowania węgla
• Nowoczesne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to surowiec bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co zapewnia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dysponujemy opałem takim jak miał. Chociaż jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego opału przekłada się na spore popularność zwłaszcza przez klientów detalicznych.

Miał to produkt podobnym węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w ofercie paliwo tego typu. tylko surowce starannie wyselekcjonowane.

To pozwala maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy najwyższą jakość materiału, również niskie ceny
• Swoje usługi wykonujemy na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy dostawę na obszarze śląska

Jeśli gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zachęcamy do kontaktu. w sytuacji nie wiecie Państwo który rodzaj materiału najlepiej się nadaje nasi pracownicy służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że dobór odpowiedniego gatunkowo surowca przekłada się na wygodne użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który zapewni otrzymanie wymaganej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62