Sprzedaż opału Piekary Śląskie.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Piekary Śląskie
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym opał do różnego typu pieców. Dostarczamy najczęściej spotykane surowce również ekogroszek i miał. Współpracujemy jedynie z rzetelnymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to materiał stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego głównymi atutami jest niska zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Z tej przyczyny ilość sadzy, która pojawia się w kominie jest znikoma. Duża kaloryczność oznacza efektywne wykorzystanie materiału opałowego. Ułatwia to wytworzenie dużej ilości energii cieplnej niewielkim kosztem.

Ten surowiec świetnie sprawdza się w w połączeniu z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można także materiały takie jak węgiel kostka.

Ten typ opału również posiada małą ilość siarki. Najczęściej wykorzystywany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa poprzez to, że zwiększa kaloryczność opału. To umożliwia na zwiększenie ilości pozyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto węgiel kostka pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten surowiec w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, dla osób którzy nie posiadają miejsca przygotowanego do składowania opału
• Wydajne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to materiał bardzo ekonomiczny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się w sposób zupełny, co pozwala na maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

Dysponujemy paliwem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak cena tego produktu przekłada się na spore zainteresowanie szczególnie przez odbiorców detalicznych.

Miał to produkt na bazie węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w sprzedaży paliwo tego typu. Oferujemy tylko materiały opałowe najwyższej jakości.

To zapewnia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy wysoką jakość materiału, również przystępne ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Zapewniamy szybki i darmowy dostawę na terenie śląska

Jeśli gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zachęcamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo jaki rodzaj surowca sprawdzi się nasi specjaliści służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Zdajemy sobie sprawę że wybór odpowiedniego gatunkowo surowca przekłada się na wygodne korzystanie z przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który umożliwi otrzymanie niezbędnej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62