Sprzedaż opału Myszków.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Myszków
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to bardzo dobry gatunkowo opał do różnego typu pieców. Oferujemy najczęściej spotykane rodzaje opału dodatkowo ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z wiarygodnymi punktami sprzedaży surowców.

Węgiel kostka to główny opał użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego cenionymi atutami jest niska zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Dzięki temu ilość sadzy, która zbiera w kominie jest znikoma. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza efektywne wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to uzyskanie dużej ilości energii cieplnej niewielkim kosztem.

Ten opał doskonale sprawdza się w z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można również surowce takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj opału także posiada niewielką ilość siarki. Najczęściej używany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa dlatego, że zwiększa kaloryczność opału. To na zwiększenie ilości otrzymanej energii cieplnej z materiału opałowego. Dodatkowo węgiel kostka pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten opał w formie ekogroszku w workach
• To komfortowe rozwiązanie, w dużej mierze do składowania ekogroszku
• Rewolucyjne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to materiał bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się całkowicie, co pozwala na całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również produktem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak cena tego opału przekłada się na spore zainteresowanie szczególnie przez klientów detalicznych.

Miał to produkt podobnym węgla. Główna różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w ofercie surowiec tego rodzaju. Oferujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości.

To pozwala maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy wysoką jakość materiału, jak też bardzo atrakcyjne ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy transport na terenie śląska

Jeśli gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zapraszamy do kontaktu. W przypadku nie wiecie Państwo który typ materiału zaspokoi Państwa potrzeby nasi specjaliści służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że zakup odpowiedniego gatunkowo opału wpływa na wygodne korzystanie z przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który umożliwi otrzymanie niezbędnej ilości ciepła przy równoległej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62