Sprzedaż opału Koziegłowy.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Koziegłowy
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym węgiel do różnego typu pieców. Umożliwiamy zakup najczęściej spotykane materiały dodatkowo ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to surowiec użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego ważnymi zaletami jest niska zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Dlatego ilość sadzy, która zbiera w kominie jest niewielka. Wysoka kaloryczność oznacza wydajne wykorzystanie materiału opałowego. Ułatwia to uzyskanie sporej ilości energii cieplnej niskim kosztem.

Ten surowiec idealnie sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można także paliwa takie jak węgiel kostka.

Ten typ opału także zawiera niewielką ilość siarki. W wielu przypadkach wykorzystywany jest w wraz z innym rodzajem paliwa ponieważ, że zwiększa kaloryczność opału. To przekłada się na zwiększenie ilości pozyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Co więcej ten typ węgla pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten paliwo w formie ekogroszku w workach
• To komfortowe rozwiązanie, szczególnie do składowania węgla
• Popularne rozwiązanie, które ma swoje zastosowanie się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to materiał bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co pozwala na maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również paliwem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak cena tego opału przekłada się na spore popularność szczególnie przez klientów indywidualnych.

Miał jest surowcem na bazie węgla. Zasadnicza różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w sprzedaży paliwo tego gatunku. Oferujemy wyłącznie surowce starannie wyselekcjonowane.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy wysoką jakość materiału, również bardzo atrakcyjne ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy dowóz na terenie śląska

W sytuacji gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. W przypadku nie wiecie Państwo jaki typ surowca najlepiej się nadaje nasi doradcy służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że zakup odpowiedniego gatunkowo surowca wpływa na komfortowe użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali tylko materiał, który umożliwi otrzymanie odpowiedniej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62