Sprzedaż opału Dąbrowa Górnicza.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Dąbrowa Górnicza
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to bardzo dobry gatunkowo opał do różnego rodzaju pieców. Dostarczamy najbardziej popularne rodzaje opału również ekogroszek i miał. Współpracujemy jedynie z wiarygodnymi dostawcami surowców.

Węgiel kostka to opał użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego ważnymi zaletami jest niewielka zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Z tej przyczyny ilość sadzy, która pojawia się w kominie jest niska. Duża kaloryczność oznacza całkowite wykorzystanie materiału opałowego. Umożliwia to otrzymanie dużej ilości energii cieplnej małym kosztem.

To paliwo idealnie sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można także surowce takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa także posiada małą ilość siarki. W wielu przypadkach wykorzystywany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa z uwagi, że zwiększa kaloryczność opału. To pozwala na na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Co więcej węgiel kostka pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten produkt w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, szczególnie do składowania ekogroszku
• Popularne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to materiał bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co umożliwia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy opałem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak opłacalność tego opału przekłada się na spore popularność szczególnie przez klientów indywidualnych.

Miał jest opałem podobnym węgla. Główna różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Sprzedajemy w sprzedaży surowiec tego gatunku. Oferujemy tylko materiały opałowe najwyższej jakości.

To pozwala maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy najwyższą jakość materiału, a także niskie ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy dowóz na obszarze śląska

Jeśli gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zapraszamy do kontaktu. W przypadku nie wiecie Państwo jaki rodzaj surowca zaspokoi Państwa potrzeby nasi doradcy służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Zdajemy sobie sprawę że dobór odpowiedniego gatunkowo opału przekłada się na wygodne użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali tylko materiał, który zapewni otrzymanie odpowiedniej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62