Sprzedaż opału Mysłowice.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Mysłowice
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to bardzo dobry gatunkowo opał do różnego rodzaju pieców. Dostarczamy najczęściej spotykane surowce również ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami surowców.

Węgiel kostka to główny materiał użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego najważniejszymi zaletami jest niska zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Z tej przyczyny ilość sadzy, która osadza się w kominie jest niska. Duża kaloryczność oznacza efektywne wykorzystanie materiału opałowego. Ułatwia to wytworzenie sporej ilości energii cieplnej małym kosztem.

Ten surowiec idealnie sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można także surowce takie jak węgiel kostka.

Ten typ opału również zawiera małą ilość siarki. Często używany jest w wspólnie z innym rodzajem paliwa z uwagi, że zwiększa kaloryczność opału. To umożliwia na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. ponadto ten typ węgla pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten opał w formie ekogroszku w workach
• To praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza do składowania ekogroszku
• Wydajne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można używać ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to produkt bardzo ekonomiczny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co zapewnia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy opałem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak cena tego opału przekłada się na spore popularność szczególnie przez odbiorców detalicznych.

Miał jest surowcem na bazie węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w ofercie surowiec tego typu. Sprzedajemy tylko paliwa starannie wyselekcjonowane.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy bardzo dobrą jakość materiału, również przystępne ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy transport na terenie śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zapraszamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo jaki typ opału najlepiej się nadaje nasi specjaliści służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62