Sprzedaż opału Lędziny.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Lędziny
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to bardzo dobry gatunkowo opał do różnego rodzaju pieców. Oferujemy najbardziej popularne rodzaje opału ale również ekogroszek i miał. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi punktami sprzedaży surowców.

Węgiel kostka to główny materiał wykorzystywany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego najważniejszymi zaletami jest niska zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Dlatego ilość sadzy, która osadza się w kominie jest niska. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza efektywne wykorzystanie materiału opałowego. Ułatwia to otrzymanie sporej ilości energii cieplnej niskim kosztem.

Ten węgiel idealnie sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można również paliwa takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj opału także posiada niewielką ilość siarki. Często stosowany jest w wraz z innym rodzajem paliwa ponieważ, że zwiększa kaloryczność opału. To pozwala na na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Co więcej węgiel kostka pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten opał w formie ekogroszku w workach
• To komfortowe rozwiązanie, dla właścicieli obiektów mieszkalnych którzy nie posiadają miejsca wytyczonego do składowania węgla
• Rewolucyjne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to materiał bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się całkowicie, co zapewnia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również produktem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego produktu przekłada się na spore popularność w dużej mierze przez odbiorców detalicznych.

Miał jest surowcem na bazie węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w sprzedaży paliwo tego rodzaju. Oferujemy tylko paliwa bardzo dobre gatunkowo.

To zapewnia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy bardzo dobrą jakość materiału, a także bardzo atrakcyjne ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy dostawę na terenie śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zapraszamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo który typ surowca sprawdzi się nasi pracownicy służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62