Sprzedaż opału Blachownia.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Blachownia
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to bardzo dobry gatunkowo opał do różnego rodzaju pieców. Umożliwiamy zakup najczęściej spotykane surowce również ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z rzetelnymi dostawcami surowców.

Węgiel kostka to opał wykorzystywany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego cenionymi atutami jest niewielka zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Dlatego ilość sadzy, która występuje w kominie jest śladowa. Duża kaloryczność oznacza maksymalne wykorzystanie materiału opałowego. Umożliwia to otrzymanie dużej ilości energii cieplnej małym kosztem.

Ten surowiec świetnie sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można również materiały takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj paliwa również posiada małą ilość siarki. Często stosowany jest w wraz z innym rodzajem paliwa z uwagi, że zwiększa kaloryczność opału. To umożliwia na zwiększenie ilości pozyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto węgiel kostka pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla odbiorców opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten opał w formie ekogroszku w workach
• To praktyczne rozwiązanie, w dużej mierze do składowania opału
• Rewolucyjne rozwiązanie, które ma swoje zastosowanie się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to materiał bardzo ekonomiczny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się w sposób zupełny, co zapewnia maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy produktem takim jak miał. Chociaż jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego produktu przekłada się na spore zainteresowanie w dużej mierze przez odbiorców indywidualnych.

Miał jest opałem podobnym węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Sprzedajemy w sprzedaży opał tego typu. Oferujemy wyłącznie materiały opałowe bardzo dobre gatunkowo.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy bardzo dobrą jakość materiału, również bardzo atrakcyjne ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy dostawę na obszarze śląska

W sytuacji gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo jaki rodzaj materiału najlepiej się nadaje nasi specjaliści służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że wybór odpowiedniego gatunkowo surowca przekłada się na komfortowe korzystanie z przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali tylko materiał, który umożliwi otrzymanie niezbędnej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62