Sprzedaż opału Miasteczko Śląskie.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Miasteczko Śląskie
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym opał do różnego rodzaju pieców. Sprzedajemy najbardziej popularne materiały dodatkowo ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z rzetelnymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to opał stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego najważniejszymi atutami jest niewielka zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Dzięki temu ilość sadzy, która osadza się w kominie jest znikoma. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza maksymalne wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to otrzymanie sporej ilości energii cieplnej niewielkim kosztem.

Ten materiał doskonale sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można również materiały takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa także zawiera małą ilość siarki. W wielu przypadkach stosowany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa z uwagi, że zwiększa kaloryczność opału. To umożliwia na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto węgiel ten pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten paliwo w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, dla osób którzy nie nie mają miejsca przygotowanego do składowania węgla
• Wydajne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można używać ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to materiał bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co pozwala na całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dysponujemy paliwem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak cena tego opału przekłada się na spore zainteresowanie w dużej mierze przez odbiorców detalicznych.

Miał jest opałem podobnym węgla. Zasadnicza różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w ofercie paliwo tego rodzaju. Oferujemy wyłącznie materiały opałowe bardzo dobre gatunkowo.

To zapewnia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy bardzo dobrą jakość materiału, a także niskie ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy dostawę na terenie śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. w sytuacji nie wiecie Państwo który rodzaj opału sprawdzi się nasi doradcy służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że dobór odpowiedniego gatunkowo surowca wpływa na komfortowe użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali tylko materiał, który umożliwi otrzymanie odpowiedniej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62