Sprzedaż opału Czechowice-Dziedzice.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Czechowice-Dziedzice
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym opał do różnego rodzaju pieców. Dostarczamy najczęściej spotykane materiały ale również ekogroszek i miał. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to główny opał wykorzystywany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego cenionymi atutami jest mała zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Dzięki temu ilość sadzy, która osadza się w kominie jest śladowa. Wysoka kaloryczność oznacza wydajne wykorzystanie materiału opałowego. Umożliwia to wytworzenie dużej ilości energii cieplnej małym kosztem.

Ten surowiec doskonale sprawdza się w z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można również paliwa takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj paliwa również zawiera małą ilość siarki. Najczęściej używany jest w wspólnie z innym rodzajem paliwa z uwagi, że zwiększa kaloryczność opału. To przekłada się na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. co więcej węgiel kostka pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten surowiec w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, w dużej mierze do składowania węgla
• Rewolucyjne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można używać ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to opał bardzo ekonomiczny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co zapewnia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dysponujemy paliwem takim jak miał. Chociaż jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak opłacalność tego produktu przekłada się na spore popularność w dużej mierze przez klientów indywidualnych.

Miał jest produktem podobnym węgla. Zasadnicza różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w sprzedaży paliwo tego gatunku. wyłącznie paliwa starannie wyselekcjonowane.

To zapewnia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy najwyższą jakość materiału, jak też przystępne ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy transport na terenie śląska

Jeśli gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zachęcamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo który rodzaj materiału zaspokoi Państwa potrzeby nasi doradcy służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62