Sprzedaż opału Koniecpol.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Koniecpol
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to bardzo dobry gatunkowo opał do różnego typu pieców. Umożliwiamy zakup najczęściej spotykane rodzaje opału dodatkowo ekogroszek i miał. Współpracujemy wyłącznie z rzetelnymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to podstawowy surowiec stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego cenionymi zaletami jest niska zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Dlatego ilość sadzy, która zbiera w kominie jest znikoma. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza całkowite wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to uzyskanie dużej ilości energii cieplnej niskim kosztem.

Ten surowiec idealnie sprawdza się w w połączeniu z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można również surowce takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj opału także posiada niewielką ilość siarki. Najczęściej używany jest w wspólnie z innym rodzajem paliwa ponieważ, że zwiększa kaloryczność opału. To umożliwia na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto węgiel ten pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla odbiorców opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten produkt w formie ekogroszku w workach
• To praktyczne rozwiązanie, w dużej mierze do składowania węgla
• Popularne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to surowiec bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się w sposób zupełny, co zapewnia maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również surowcem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego produktu przekłada się na spore popularność zwłaszcza przez klientów indywidualnych.

Miał jest opałem podobnym węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w ofercie opał tego typu. wyłącznie materiały najwyższej jakości.

To zapewnia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy wysoką jakość materiału, a także bardzo atrakcyjne ceny
• Swoje usługi wykonujemy na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy transport na terenie śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. W przypadku nie wiecie Państwo który typ surowca zaspokoi Państwa potrzeby nasi doradcy służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że dobór odpowiedniego gatunkowo opału przekłada się na komfortowe użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który zapewni otrzymanie wymaganej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62