O firmie

Twój skład opału na śląsku
Najlepsza jakość opału w najniższej cenie!Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży najwyższej jakości materiałów opałowych. Wysoka dostępność poszczególnych produktów. Swoje usługi świadczymy zarówno w Katowicach, jak również na terenie całego Śląska.

Sprzedaż różnego typu węgli opałowych
Darmowa dostawa na terenie całego śląska!Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży najwyższej jakości materiałów opałowych. Wysoka dostępność poszczególnych produktów. Swoje usługi świadczymy zarówno w Katowicach, jak również na terenie całego Śląska, oczywiście na terenie całego śląska transport gratis!

Nie wiesz jaki opał wybrać?
Koniecznie zadzwoń do nas! Pomożemy Ci!Jeśli zastanawiasz się jaki rodzaj opału będzie najlepszy dla typu pieca, który posiadasz, nie martw się. Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze najlepszego, najbardziej ekonomicznego rozwiązania, które będzie dopasowane do Twoich potrzeb.

Oferujemy ekogroszek oraz miał węglowy
W doskonałych cenach! Sprawdź to już dziś!Jako firma, która świadoma jest zmian na rynku materiałów opałowych, w swojej ofercie posiadamy różnego typu produkty. W również ekogroszek oraz miał, które są obecnie popularnym rodzajem paliwa wykorzystywanym do ogrzewania centralnego.

Sprawdź naszą ofertę opału
Punktualność - Jakość - Profesjonalizm!Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową. Gwarantujemy atrakcyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62