Sprzedaż opału Bytom.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Bytom
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to najwyższej jakości opał do różnego rodzaju pieców. Zapewniamy najbardziej popularne surowce dodatkowo ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z zaufanymi punktami sprzedaży surowców.

Węgiel kostka to główny opał użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego najważniejszymi cechami jest niewielka zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Dzięki temu ilość sadzy, która osadza się w kominie jest niewielka. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza wydajne wykorzystanie materiału opałowego. Umożliwia to otrzymanie dużej ilości energii cieplnej małym kosztem.

To paliwo świetnie sprawdza się w z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można także surowce takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj paliwa również posiada niewielką ilość siarki. Często stosowany jest w wraz z innym rodzajem paliwa dlatego, że zwiększa kaloryczność opału. To przekłada się na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto ten typ węgla pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten produkt w formie ekogroszku w workach
• To praktyczne rozwiązanie, w dużej mierze do składowania ekogroszku
• Popularne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to surowiec bardzo atrakcyjny cenowo w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się w sposób zupełny, co zapewnia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy paliwem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak opłacalność tego opału przekłada się na spore popularność w dużej mierze przez klientów detalicznych.

Miał jest produktem na bazie węgla. Główna różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w ofercie surowiec tego gatunku. Oferujemy tylko surowce starannie wyselekcjonowane.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy najwyższą jakość materiału, jak też niskie ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy dostawę na obszarze śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zapraszamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo jaki rodzaj opału najlepiej się nadaje nasi doradcy służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Zdajemy sobie sprawę że zakup odpowiedniego gatunkowo opału wpływa na komfortowe korzystanie z przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który umożliwi otrzymanie wymaganej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62