Sprzedaż opału Gliwice.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Gliwice
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to bardzo dobry gatunkowo węgiel do różnego typu pieców. Zapewniamy najczęściej spotykane surowce również ekogroszek i miał. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami surowców.

Węgiel kostka to główny materiał użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego ważnymi cechami jest niewielka zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Z tego powodu ilość sadzy, która pojawia się w kominie jest niska. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza całkowite wykorzystanie materiału opałowego. Umożliwia to uzyskanie sporej ilości energii cieplnej małym kosztem.

Ten surowiec idealnie sprawdza się w z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można także surowce takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa również posiada niewielką ilość siarki. Najczęściej stosowany jest w wspólnie z innym rodzajem paliwa ponieważ, że zwiększa kaloryczność opału. To umożliwia na zwiększenie ilości pozyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto ten typ węgla pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten surowiec w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, szczególnie do składowania opału
• Rewolucyjne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można używać ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to opał bardzo ekonomiczny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się całkowicie, co zapewnia maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również opałem takim jak miał. Chociaż jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak opłacalność tego produktu przekłada się na spore zainteresowanie zwłaszcza przez odbiorców indywidualnych.

Miał jest surowcem na bazie węgla. Główna różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w ofercie opał tego typu. tylko paliwa najwyższej jakości.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy wysoką jakość materiału, a także niskie ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy dostawę na terenie śląska

W sytuacji gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zapraszamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo który rodzaj materiału sprawdzi się nasi doradcy służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62