Sprzedaż opału Radlin.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Radlin
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to bardzo dobry gatunkowo węgiel do różnego typu pieców. Zapewniamy najczęściej spotykane materiały również ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi punktami sprzedaży surowców.

Węgiel kostka to popularny opał użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego ważnymi atutami jest niewielka zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Dlatego ilość sadzy, która pojawia się w kominie jest śladowa. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza całkowite wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to uzyskanie dużej ilości energii cieplnej małym kosztem.

Ten opał doskonale sprawdza się w z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można również materiały takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj paliwa także zawiera niewielką ilość siarki. Często stosowany jest w wspólnie z innym rodzajem paliwa poprzez to, że zwiększa kaloryczność opału. To umożliwia na zwiększenie ilości otrzymanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto węgiel kostka pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten produkt w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, szczególnie do składowania ekogroszku
• Popularne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to opał bardzo ekonomiczny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się całkowicie, co zapewnia maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy opałem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak cena tego produktu przekłada się na spore popularność zwłaszcza przez klientów indywidualnych.

Miał jest surowcem podobnym węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w sprzedaży opał tego typu. wyłącznie węgle starannie wyselekcjonowane.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy najwyższą jakość materiału, jak też bardzo atrakcyjne ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Zapewniamy szybki i darmowy dostawę na obszarze śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. w sytuacji nie wiecie Państwo który rodzaj surowca zaspokoi Państwa potrzeby nasi specjaliści służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że zakup odpowiedniego gatunkowo surowca wpływa na wygodne korzystanie z przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który umożliwi otrzymanie niezbędnej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62