Sprzedaż opału Lubliniec.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Lubliniec
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym opał do różnego typu pieców. Umożliwiamy zakup najbardziej popularne rodzaje opału dodatkowo ekogroszek i miał. Współpracujemy jedynie z wiarygodnymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to podstawowy surowiec użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego głównymi cechami jest niewielka zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Z tego powodu ilość sadzy, która zbiera w kominie jest niewielka. Wysoka kaloryczność oznacza całkowite wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to otrzymanie dużej ilości energii cieplnej niewielkim kosztem.

Ten surowiec świetnie sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można także materiały takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa także posiada niewielką ilość siarki. Często stosowany jest w wraz z innym rodzajem paliwa dlatego, że zwiększa kaloryczność opału. To wpływa na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto węgiel kostka pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten opał w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, szczególnie do składowania ekogroszku
• Popularne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to opał bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się całkowicie, co umożliwia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również surowcem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego opału przekłada się na spore zainteresowanie szczególnie przez klientów indywidualnych.

Miał jest surowcem na bazie węgla. Główna różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Sprzedajemy w ofercie opał tego gatunku. wyłącznie materiały opałowe bardzo dobre gatunkowo.

To zapewnia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy najwyższą jakość materiału, również niskie ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Zapewniamy szybki i darmowy transport na terenie śląska

W sytuacji gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zapraszamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo który typ opału zaspokoi Państwa potrzeby nasi pracownicy służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że zakup odpowiedniego gatunkowo materiału wpływa na wygodne użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który zapewni otrzymanie odpowiedniej ilości ciepła przy równoległej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62