Sprzedaż opału Szczyrk.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Szczyrk
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym węgiel do różnego rodzaju pieców. Oferujemy najbardziej popularne rodzaje opału dodatkowo ekogroszek i miał. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi dostawcami surowców.

Węgiel kostka to popularny opał stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego ważnymi atutami jest niewielka zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Dzięki temu ilość sadzy, która występuje w kominie jest śladowa. Wysoka kaloryczność oznacza maksymalne wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to wytworzenie dużej ilości energii cieplnej małym kosztem.

Ten opał świetnie sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można również materiały takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa także posiada niewielką ilość siarki. Często wykorzystywany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa poprzez to, że zwiększa kaloryczność opału. To umożliwia na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. ponadto ten typ węgla pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten opał w formie ekogroszku w workach
• To praktyczne rozwiązanie, w dużej mierze do składowania opału
• Wydajne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to materiał bardzo ekonomiczny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się całkowicie, co umożliwia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dysponujemy opałem takim jak miał. Chociaż jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego opału przekłada się na spore zainteresowanie w dużej mierze przez klientów indywidualnych.

Miał jest opałem na bazie węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w ofercie paliwo tego gatunku. wyłącznie paliwa bardzo dobre gatunkowo.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy najwyższą jakość materiału, również bardzo atrakcyjne ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy dostawę na obszarze śląska

W sytuacji gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zapraszamy do kontaktu. W przypadku nie wiecie Państwo jaki rodzaj surowca sprawdzi się nasi specjaliści służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62