Sprzedaż opału Czeladź.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Czeladź
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to bardzo dobry gatunkowo węgiel do różnego typu pieców. Umożliwiamy zakup najczęściej spotykane surowce a także ekogroszek i miał. Współpracujemy jedynie z rzetelnymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to surowiec stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego cenionymi cechami jest niewielka zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Dzięki temu ilość sadzy, która zbiera w kominie jest niska. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza efektywne wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to wytworzenie sporej ilości energii cieplnej niskim kosztem.

Ten surowiec doskonale sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można także materiały takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj opału także posiada małą ilość siarki. Często używany jest w wspólnie z innym rodzajem paliwa dlatego, że zwiększa kaloryczność opału. To pozwala na na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Dodatkowo węgiel kostka pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten opał w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, dla właścicieli obiektów mieszkalnych którzy nie posiadają miejsca przygotowanego do składowania opału
• Rewolucyjne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to surowiec bardzo atrakcyjny cenowo w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co umożliwia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dysponujemy opałem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak opłacalność tego produktu przekłada się na spore zainteresowanie w dużej mierze przez odbiorców indywidualnych.

Miał jest produktem na bazie węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w ofercie paliwo tego typu. Sprzedajemy tylko materiały najwyższej jakości.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy wysoką jakość materiału, a także przystępne ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Zapewniamy szybki i darmowy dowóz na obszarze śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zapraszamy do kontaktu. W przypadku nie wiecie Państwo jaki typ surowca najlepiej się nadaje nasi doradcy służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Zdajemy sobie sprawę że zakup odpowiedniego gatunkowo surowca wpływa na komfortowe użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który umożliwi otrzymanie wymaganej ilości ciepła przy równoległej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62