Sprzedaż opału Strumień.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Strumień
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym węgiel do różnego rodzaju pieców. Umożliwiamy zakup najczęściej spotykane surowce ale również ekogroszek i miał. Współpracujemy jedynie z profesjonalnymi punktami sprzedaży surowców.

Węgiel kostka to popularny surowiec użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego ważnymi atutami jest niewielka zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Dlatego ilość sadzy, która zbiera w kominie jest znikoma. Wysoka kaloryczność oznacza całkowite wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to uzyskanie sporej ilości energii cieplnej niskim kosztem.

Ten materiał świetnie sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można także materiały takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj opału także posiada niewielką ilość siarki. W wielu przypadkach stosowany jest w wraz z innym rodzajem paliwa dlatego, że zwiększa kaloryczność opału. To na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. ponadto ten typ węgla pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten opał w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, dla osób którzy nie nie mają miejsca przygotowanego do składowania opału
• Nowoczesne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to produkt bardzo ekonomiczny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co umożliwia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również opałem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak cena tego opału przekłada się na spore popularność zwłaszcza przez klientów detalicznych.

Miał jest surowcem podobnym węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w ofercie paliwo tego gatunku. Sprzedajemy tylko paliwa starannie wyselekcjonowane.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy bardzo dobrą jakość materiału, a także niskie ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy dowóz na terenie śląska

W sytuacji gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zapraszamy do kontaktu. W przypadku nie wiecie Państwo który typ surowca najlepiej się nadaje nasi pracownicy służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62