Sprzedaż opału Żarki.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Żarki
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to najwyższej jakości węgiel do różnego rodzaju pieców. Dostarczamy najczęściej spotykane rodzaje opału również ekogroszek i miał. Współpracujemy jedynie z wiarygodnymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to główny opał użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego ważnymi atutami jest niewielka zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Dzięki temu ilość sadzy, która osadza się w kominie jest znikoma. Duża kaloryczność oznacza maksymalne wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to uzyskanie sporej ilości energii cieplnej małym kosztem.

Ten surowiec świetnie sprawdza się w w połączeniu z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można także surowce takie jak węgiel kostka.

Ten typ opału również zawiera małą ilość siarki. Najczęściej wykorzystywany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa ponieważ, że zwiększa kaloryczność opału. To wpływa na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto ten typ węgla pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla odbiorców opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten paliwo w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, zwłaszcza do składowania ekogroszku
• Wydajne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można używać ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to surowiec bardzo atrakcyjny cenowo w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się w sposób zupełny, co pozwala na całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dysponujemy paliwem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego produktu przekłada się na spore zainteresowanie w dużej mierze przez klientów detalicznych.

Miał jest opałem podobnym węgla. Główna różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w ofercie paliwo tego rodzaju. Oferujemy tylko węgle starannie wyselekcjonowane.

To zapewnia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy najwyższą jakość materiału, jak też przystępne ceny
• Swoje usługi wykonujemy na terenie śląska oraz Katowic
• Zapewniamy szybki i darmowy dowóz na terenie śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zapraszamy do kontaktu. w sytuacji nie wiecie Państwo jaki typ opału najlepiej się nadaje nasi doradcy służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Zdajemy sobie sprawę że dobór odpowiedniego gatunkowo materiału przekłada się na wygodne korzystanie z przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który zapewni otrzymanie wymaganej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62