Sprzedaż opału Częstochowa.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Częstochowa
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to najwyższej jakości opał do różnego typu pieców. Zapewniamy najbardziej popularne rodzaje opału dodatkowo ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z rzetelnymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to materiał stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego ważnymi cechami jest niewielka zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Dlatego ilość sadzy, która zbiera w kominie jest niska. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza maksymalne wykorzystanie materiału opałowego. Ułatwia to wytworzenie sporej ilości energii cieplnej małym kosztem.

Ten węgiel doskonale sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można także materiały takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa także zawiera niewielką ilość siarki. Często używany jest w wraz z innym rodzajem paliwa poprzez to, że zwiększa kaloryczność opału. To umożliwia na zwiększenie ilości pozyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto ten typ węgla pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten opał w formie ekogroszku w workach
• To komfortowe rozwiązanie, szczególnie do składowania opału
• Wydajne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to opał bardzo atrakcyjny cenowo w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się w sposób zupełny, co zapewnia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy produktem takim jak miał. Chociaż jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego opału przekłada się na spore zainteresowanie w dużej mierze przez odbiorców indywidualnych.

Miał jest surowcem podobnym węgla. Zasadnicza różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w ofercie paliwo tego rodzaju. Oferujemy wyłącznie surowce starannie wyselekcjonowane.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy wysoką jakość materiału, również bardzo atrakcyjne ceny
• Swoje usługi wykonujemy na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy dowóz na terenie śląska

Jeśli gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. w sytuacji nie wiecie Państwo który rodzaj opału najlepiej się nadaje nasi doradcy służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że zakup odpowiedniego gatunkowo surowca wpływa na komfortowe korzystanie z przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który zapewni otrzymanie odpowiedniej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62