Sprzedaż opału Cieszyn.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Cieszyn
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to najwyższej jakości węgiel do różnego rodzaju pieców. Oferujemy najbardziej popularne rodzaje opału ale również ekogroszek i miał. Współpracujemy wyłącznie z rzetelnymi punktami sprzedaży surowców.

Węgiel kostka to surowiec stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego najważniejszymi cechami jest niska zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Dlatego ilość sadzy, która występuje w kominie jest śladowa. Duża kaloryczność oznacza całkowite wykorzystanie materiału opałowego. Umożliwia to otrzymanie dużej ilości energii cieplnej małym kosztem.

Ten węgiel świetnie sprawdza się w w połączeniu z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można także materiały takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa także posiada małą ilość siarki. W wielu przypadkach wykorzystywany jest w wspólnie z innym rodzajem paliwa poprzez to, że zwiększa kaloryczność opału. To na zwiększenie ilości pozyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. co więcej węgiel ten pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten paliwo w formie ekogroszku w workach
• To komfortowe rozwiązanie, szczególnie do składowania opału
• Wydajne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to opał bardzo atrakcyjny cenowo w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co umożliwia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również paliwem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak cena tego produktu przekłada się na spore zainteresowanie w dużej mierze przez klientów detalicznych.

Miał to produkt podobnym węgla. Zasadnicza różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w ofercie opał tego rodzaju. Sprzedajemy tylko paliwa najwyższej jakości.

To pozwala maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy najwyższą jakość materiału, jak też przystępne ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Zapewniamy szybki i darmowy dowóz na obszarze śląska

Jeśli gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zachęcamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo który rodzaj opału zaspokoi Państwa potrzeby nasi specjaliści służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że zakup odpowiedniego gatunkowo surowca przekłada się na wygodne korzystanie z przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali tylko materiał, który umożliwi otrzymanie odpowiedniej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62