Sprzedaż opału Wilamowice.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Wilamowice
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to bardzo dobry gatunkowo węgiel do różnego rodzaju pieców. Umożliwiamy zakup najczęściej spotykane rodzaje opału dodatkowo ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z wiarygodnymi dostawcami surowców.

Węgiel kostka to surowiec wykorzystywany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego głównymi atutami jest mała zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Dzięki temu ilość sadzy, która zbiera w kominie jest niewielka. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza maksymalne wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to uzyskanie dużej ilości energii cieplnej małym kosztem.

Ten materiał idealnie sprawdza się w w połączeniu z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można również surowce takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj opału również posiada niewielką ilość siarki. Najczęściej stosowany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa poprzez to, że zwiększa kaloryczność opału. To na zwiększenie ilości pozyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Dodatkowo węgiel kostka pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten produkt w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, szczególnie do składowania węgla
• Wydajne rozwiązanie, które ma swoje zastosowanie się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to materiał bardzo atrakcyjny cenowo w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się całkowicie, co umożliwia maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy paliwem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego opału przekłada się na spore zainteresowanie zwłaszcza przez klientów detalicznych.

Miał jest surowcem podobnym węgla. Zasadnicza różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w ofercie opał tego typu. Sprzedajemy tylko materiały najwyższej jakości.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy wysoką jakość materiału, jak też niskie ceny
• Swoje usługi wykonujemy na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy dowóz na terenie śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. W przypadku nie wiecie Państwo który rodzaj materiału sprawdzi się nasi doradcy służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62