Sprzedaż opału Sławków.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Sławków
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to najwyższej jakości opał do różnego rodzaju pieców. Sprzedajemy najbardziej popularne materiały ale również ekogroszek i miał. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to główny opał stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego cenionymi cechami jest niska zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Dzięki temu ilość sadzy, która osadza się w kominie jest niska. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza wydajne wykorzystanie materiału opałowego. Ułatwia to wytworzenie sporej ilości energii cieplnej niewielkim kosztem.

To paliwo świetnie sprawdza się w z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można także materiały takie jak węgiel kostka.

Ten typ opału również posiada niewielką ilość siarki. Najczęściej stosowany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa ponieważ, że zwiększa kaloryczność opału. To przekłada się na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto węgiel kostka pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla odbiorców opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten produkt w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, dla właścicieli obiektów mieszkalnych którzy nie posiadają miejsca wytyczonego do składowania ekogroszku
• Popularne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to produkt bardzo atrakcyjny cenowo w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co pozwala na maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

Dysponujemy opałem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego opału przekłada się na spore popularność szczególnie przez odbiorców detalicznych.

Miał to produkt na bazie węgla. Główna różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w sprzedaży paliwo tego rodzaju. Sprzedajemy tylko surowce bardzo dobre gatunkowo.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy najwyższą jakość materiału, a także niskie ceny
• Swoje usługi wykonujemy na terenie śląska oraz Katowic
• Zapewniamy szybki i darmowy dowóz na obszarze śląska

Jeśli gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zachęcamy do kontaktu. W przypadku nie wiecie Państwo który typ surowca zaspokoi Państwa potrzeby nasi pracownicy służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62