Sprzedaż opału Krzepice.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Krzepice
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym opał do różnego rodzaju pieców. Umożliwiamy zakup najczęściej spotykane surowce dodatkowo ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to popularny opał użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego ważnymi cechami jest niska zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Dzięki temu ilość sadzy, która występuje w kominie jest niewielka. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza wydajne wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to otrzymanie dużej ilości energii cieplnej niewielkim kosztem.

Ten węgiel doskonale sprawdza się w w połączeniu z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można także paliwa takie jak węgiel kostka.

Ten typ opału również zawiera niewielką ilość siarki. W wielu przypadkach stosowany jest w wraz z innym rodzajem paliwa poprzez to, że zwiększa kaloryczność opału. To umożliwia na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Co więcej węgiel ten pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla odbiorców opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten paliwo w formie ekogroszku w workach
• To praktyczne rozwiązanie, dla właścicieli nieruchomości którzy nie posiadają miejsca przygotowanego do składowania ekogroszku
• Nowoczesne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to opał bardzo ekonomiczny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co zapewnia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również paliwem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak cena tego opału przekłada się na spore zainteresowanie zwłaszcza przez odbiorców detalicznych.

Miał jest surowcem na bazie węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w ofercie opał tego rodzaju. Oferujemy tylko węgle bardzo dobre gatunkowo.

To zapewnia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy wysoką jakość materiału, również bardzo atrakcyjne ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy transport na obszarze śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zachęcamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo jaki rodzaj materiału najlepiej się nadaje nasi doradcy służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Zdajemy sobie sprawę że zakup odpowiedniego gatunkowo materiału wpływa na wygodne użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który zapewni otrzymanie odpowiedniej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62