Sprzedaż opału Łaziska Górne.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Łaziska Górne
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym opał do różnego rodzaju pieców. Zapewniamy najbardziej popularne rodzaje opału ale również ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z wiarygodnymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to podstawowy opał użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego głównymi zaletami jest niska zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Z tej przyczyny ilość sadzy, która pojawia się w kominie jest niska. Wysoka kaloryczność oznacza efektywne wykorzystanie materiału opałowego. Ułatwia to wytworzenie sporej ilości energii cieplnej małym kosztem.

Ten opał idealnie sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można także materiały takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj opału także posiada niewielką ilość siarki. w wielu przypadkach wykorzystywany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa z uwagi, że zwiększa kaloryczność opału. To na zwiększenie ilości otrzymanej energii cieplnej z materiału opałowego. Dodatkowo ten typ węgla pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten paliwo w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, w dużej mierze do składowania węgla
• Popularne rozwiązanie, które ma swoje zastosowanie się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można używać ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to materiał bardzo ekonomiczny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się całkowicie, co umożliwia maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również produktem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego produktu przekłada się na spore zainteresowanie szczególnie przez klientów indywidualnych.

Miał to produkt podobnym węgla. Zasadnicza różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w sprzedaży opał tego typu. Oferujemy wyłącznie węgle najwyższej jakości.

To pozwala maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy wysoką jakość materiału, również niskie ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy dowóz na obszarze śląska

Jeśli gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zapraszamy do kontaktu. W przypadku nie wiecie Państwo który rodzaj opału najlepiej się nadaje nasi specjaliści służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Zdajemy sobie sprawę że wybór odpowiedniego gatunkowo opału wpływa na wygodne użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który umożliwi otrzymanie wymaganej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62