Ekogroszek

Ekogroszek workowany


Ekogroszek to produkt, który powstaje na bazie węgla kamiennego lub brunatnego. Do produkcji tego rodzaju opału stosuje się wyłącznie komponenty najwyższej jakości. Zaletami ekogroszku są przede wszystkim wysoka kaloryczność, co przekłada się na wydajność tego paliwa. Dodatkowo materiał składowany w workach jest łatwiejszy w przechowywaniu. W szczególności sprawdza się w gospodarstwach domowych, gdzie nie istnieje możliwość zastosowania wsypu węglowego.

Jedną z największych zalet tego produktu jest fakt, iż ekogroszek spala się całkowicie bez utraty ciepła, co dodatkowo podnosi jego efektywność jako opału.

Ekogroszek luz


Ekogroszek to opał stosowany do pieców z podajnikiem automatycznym. Powstaje na bazie węgla brunatnego lub kamiennego. Do jego produkcji stosuje się wyselekcjonowany materiał bazowy, co przekłada się na efektywność systemu grzewczego, który zasilany jest ekogroszkiem.

Zaletami tego produktu są przede wszystkim fakt, iż spala się całkowicie bez utraty ciepła. Wysoka kaloryczność tego produktu przełożyła się na szerokie zainteresowanie ekogroszkiem zarówno przez odbiorców detalicznych, jak właściciele domów jednorodzinnych, ale również instytucji, w którym zastosowano piece z automatycznym podajnikiem.
Gwarantujemy bardzo dobrą jakość materiału, a także niskie ceny. Swoje usługi wykonujemy na terenie śląska oraz Katowic. Oferujemy szybki i darmowy dowóz. W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zapraszamy do kontaktu. {w sytuacji nie wiecie Państwo jaki rodzaj opału sprawdzi się nasi specjaliści służą pomocą.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62