Sprzedaż opału Tarnowskie Góry.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Tarnowskie Góry
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym węgiel do różnego rodzaju pieców. Zapewniamy najbardziej popularne surowce ale również ekogroszek i miał. Współpracujemy jedynie z wiarygodnymi punktami sprzedaży surowców.

Węgiel kostka to główny surowiec stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego najważniejszymi zaletami jest mała zawartość siarki oraz wysoka kaloryczność.

Dlatego ilość sadzy, która zbiera w kominie jest niewielka. Duża kaloryczność oznacza wydajne wykorzystanie materiału opałowego. Ułatwia to uzyskanie dużej ilości energii cieplnej niewielkim kosztem.

Ten opał doskonale sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można także paliwa takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj paliwa także zawiera małą ilość siarki. Często stosowany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa dlatego, że zwiększa kaloryczność opału. To na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Dodatkowo węgiel kostka pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla odbiorców opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten surowiec w formie ekogroszku w workach
• To komfortowe rozwiązanie, zwłaszcza do składowania opału
• Nowoczesne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to produkt bardzo ekonomiczny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się całkowicie, co zapewnia maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również opałem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego produktu przekłada się na spore popularność zwłaszcza przez klientów detalicznych.

Miał jest opałem podobnym węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w ofercie surowiec tego gatunku. Sprzedajemy wyłącznie materiały starannie wyselekcjonowane.

To pozwala maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy wysoką jakość materiału, a także niskie ceny
• Swoje usługi wykonujemy na terenie śląska oraz Katowic
• Zapewniamy szybki i darmowy dostawę na obszarze śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. W przypadku nie wiecie Państwo który rodzaj materiału zaspokoi Państwa potrzeby nasi specjaliści służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Zdajemy sobie sprawę że zakup odpowiedniego gatunkowo surowca wpływa na komfortowe użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który zapewni otrzymanie wymaganej ilości ciepła przy równoległej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62