Opał Koks – Miał

Opał koks


Węgiel to jeden z najpopularniejszych materiałów opałowych, który wykorzystuje się przy okazji centralnych systemów grzewczych. Istotna jest jego kaloryczność. Węgiel bardzo długo utrzymuje żar, a jednocześnie wytwarza dużą ilość energii cieplnej. Pozwala to na zredukowanie zużycia materiału opałowego, przy jednoczesnym utrzymaniu odpowiedniej temperatury wewnątrz pomieszczeń. Węgiel poddawany jest selekcji, dzięki czemu finalnie produktem oferowany jest paliwo wysokiej jakości bardzo szerokim zastosowaniu. Węgiel opałowy to węgiel kamienny lub brunatny.

Miał węglowy


Miał produkuje się na bazie węgla kamiennego. Zapewnia to temu produktywni wysoką kaloryczność, co oznacza, iż jest to opał wydajny, który zapewnia dużą ilość ciepła przy niewielkim zużyciu materiału opałowego. Jego zaletami są również niewielka ilość popiołu, która pozostaje jako efekt procesu spalania. Atutami tego paliwa są przede wszystkim jego atrakcyjna cena.

To jeden z najpopularniejszych, tanich paliw opałowych do pieców, jaki można spotkać na rynku. Chociaż widoczna jest różnica w kaloryczności pomiędzy miałem a węglem (10-20%) rekompensata w postaci ceny jest bardzo dużym atutem tego materiału.
Zapewniamy wysoką jakość materiału, jak też niskie ceny. Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic. Gwarantujemy szybki i darmowy dostawę. W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zapraszamy do kontaktu. Jeśli nie wiecie Państwo jaki rodzaj surowca zaspokoi Państwa potrzeby nasi specjaliści służą pomocą.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62