Sprzedaż opału Pszów.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Pszów
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to najwyższej jakości węgiel do różnego rodzaju pieców. Umożliwiamy zakup najbardziej popularne rodzaje opału dodatkowo ekogroszek i miał. Współpracujemy jedynie z rzetelnymi punktami sprzedaży surowców.

Węgiel kostka to popularny opał wykorzystywany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego ważnymi zaletami jest niewielka zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Dzięki temu ilość sadzy, która zbiera w kominie jest śladowa. Duża kaloryczność oznacza całkowite wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to uzyskanie sporej ilości energii cieplnej małym kosztem.

Ten węgiel doskonale sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można również surowce takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa także posiada małą ilość siarki. Niejednokrotnie używany jest w wraz z innym rodzajem paliwa dlatego, że zwiększa kaloryczność opału. To pozwala na na zwiększenie ilości pozyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto węgiel ten pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten surowiec w formie ekogroszku w workach
• To praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza do składowania ekogroszku
• Popularne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można używać ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to opał bardzo atrakcyjny cenowo w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co pozwala na maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również opałem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak cena tego opału przekłada się na spore zainteresowanie w dużej mierze przez odbiorców detalicznych.

Miał jest opałem na bazie węgla. Główna różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Sprzedajemy w sprzedaży paliwo tego rodzaju. Oferujemy wyłącznie materiały opałowe najwyższej jakości.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy najwyższą jakość materiału, jak też bardzo atrakcyjne ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy dowóz na obszarze śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. w sytuacji nie wiecie Państwo który rodzaj opału najlepiej się nadaje nasi specjaliści służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że wybór odpowiedniego gatunkowo opału przekłada się na wygodne korzystanie z przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który zapewni otrzymanie odpowiedniej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62