Sprzedaż opału Toszek.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Toszek
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to najwyższej jakości opał do różnego typu pieców. Umożliwiamy zakup najczęściej spotykane rodzaje opału ale również ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z rzetelnymi punktami sprzedaży surowców.

Węgiel kostka to popularny opał stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego głównymi atutami jest niska zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Z tego powodu ilość sadzy, która osadza się w kominie jest niewielka. Duża kaloryczność oznacza efektywne wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to uzyskanie dużej ilości energii cieplnej małym kosztem.

To paliwo idealnie sprawdza się w w połączeniu z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można także paliwa takie jak węgiel kostka.

Ten typ opału również zawiera małą ilość siarki. Często stosowany jest w wraz z innym rodzajem paliwa ponieważ, że zwiększa kaloryczność opału. To przekłada się na zwiększenie ilości pozyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto węgiel ten pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten produkt w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, szczególnie do składowania węgla
• Rewolucyjne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można używać ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to surowiec bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się całkowicie, co zapewnia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy opałem takim jak miał. Chociaż jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak opłacalność tego produktu przekłada się na spore popularność zwłaszcza przez odbiorców detalicznych.

Miał jest surowcem podobnym węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w sprzedaży surowiec tego rodzaju. Oferujemy tylko węgle starannie wyselekcjonowane.

To pozwala maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy wysoką jakość materiału, również bardzo atrakcyjne ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy dowóz na terenie śląska

Jeśli gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zapraszamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo który rodzaj opału zaspokoi Państwa potrzeby nasi doradcy służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Zdajemy sobie sprawę że wybór odpowiedniego gatunkowo materiału wpływa na komfortowe korzystanie z przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali tylko materiał, który umożliwi otrzymanie wymaganej ilości ciepła przy równoległej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62