Sprzedaż opału Kalety.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Kalety
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to bardzo dobry gatunkowo węgiel do różnego rodzaju pieców. Umożliwiamy zakup najczęściej spotykane materiały a także ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z rzetelnymi dostawcami surowców.

Węgiel kostka to podstawowy materiał użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego najważniejszymi atutami jest niska zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Z tego powodu ilość sadzy, która zbiera w kominie jest niewielka. Duża kaloryczność oznacza wydajne wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to otrzymanie sporej ilości energii cieplnej niskim kosztem.

Ten węgiel doskonale sprawdza się w w połączeniu z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można również materiały takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa również zawiera małą ilość siarki. W wielu przypadkach używany jest w wspólnie z innym rodzajem paliwa z uwagi, że zwiększa kaloryczność opału. To wpływa na zwiększenie ilości otrzymanej energii cieplnej z materiału opałowego. Dodatkowo węgiel ten pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla odbiorców opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten surowiec w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, szczególnie do składowania opału
• Wydajne rozwiązanie, które ma swoje zastosowanie się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można palić ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to materiał bardzo ekonomiczny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się w sposób zupełny, co pozwala na całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

Dysponujemy surowcem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak cena tego opału przekłada się na spore popularność w dużej mierze przez klientów indywidualnych.

Miał jest produktem podobnym węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Posiadamy w sprzedaży paliwo tego gatunku. Sprzedajemy tylko węgle bardzo dobre gatunkowo.

To pozwala maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy najwyższą jakość materiału, również przystępne ceny
• Usługi świadczymy na terenie śląska oraz Katowic
• Zapewniamy szybki i darmowy transport na obszarze śląska

Jeśli gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zachęcamy do kontaktu. W przypadku nie wiecie Państwo jaki rodzaj materiału sprawdzi się nasi pracownicy służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że wybór odpowiedniego gatunkowo materiału przekłada się na wygodne użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali tylko materiał, który umożliwi otrzymanie wymaganej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62