Sprzedaż opału Wisła.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Wisła
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to najwyższej jakości opał do różnego typu pieców. Sprzedajemy najczęściej spotykane materiały również ekogroszek i miał. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi punktami sprzedaży surowców.

Węgiel kostka to podstawowy surowiec wykorzystywany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego cenionymi atutami jest niska zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Dzięki temu ilość sadzy, która pojawia się w kominie jest śladowa. Wysoka kaloryczność oznacza maksymalne wykorzystanie materiału opałowego. Umożliwia to otrzymanie dużej ilości energii cieplnej małym kosztem.

To paliwo doskonale sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można również paliwa takie jak węgiel kostka.

Ten typ paliwa również zawiera małą ilość siarki. Niejednokrotnie używany jest w połączeniu innym rodzajem paliwa poprzez to, że zwiększa kaloryczność opału. To umożliwia na zwiększenie ilości uzyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Dodatkowo ten typ węgla pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest pozostałością po procesie spalania.

• Dla klientów opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten opał w formie ekogroszku w workach
• To komfortowe rozwiązanie, zwłaszcza do składowania opału
• Popularne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to opał bardzo atrakcyjny cenowo w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się całkowicie, co zapewnia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy surowcem takim jak miał. Co prawda jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak opłacalność tego produktu przekłada się na spore zainteresowanie szczególnie przez odbiorców indywidualnych.

Miał jest surowcem na bazie węgla. Główna różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w ofercie paliwo tego rodzaju. wyłącznie paliwa starannie wyselekcjonowane.

To zapewnia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy bardzo dobrą jakość materiału, jak też przystępne ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy transport na obszarze śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zapraszamy do kontaktu. W przypadku nie wiecie Państwo jaki typ surowca sprawdzi się nasi specjaliści służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że dobór odpowiedniego gatunkowo opału przekłada się na wygodne użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali tylko materiał, który zapewni otrzymanie wymaganej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62