Sprzedaż opału Jastrzębie-Zdrój.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Jastrzębie-Zdrój
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym węgiel do różnego rodzaju pieców. Oferujemy najbardziej popularne rodzaje opału ale również ekogroszek i miał. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi punktami sprzedaży surowców.

Węgiel kostka to materiał użytkowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego cenionymi zaletami jest mała zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Z tej przyczyny ilość sadzy, która zbiera w kominie jest śladowa. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza całkowite wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to uzyskanie dużej ilości energii cieplnej niewielkim kosztem.

To paliwo doskonale sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Wśród produktów znaleźć można także surowce takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj opału także zawiera małą ilość siarki. Niejednokrotnie używany jest w wraz z innym rodzajem paliwa ponieważ, że zwiększa kaloryczność opału. To wpływa na zwiększenie ilości otrzymanej energii cieplnej z materiału opałowego. Dodatkowo węgiel ten pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla odbiorców opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten surowiec w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, dla właścicieli nieruchomości którzy nie nie mają miejsca przygotowanego do składowania opału
• Wydajne rozwiązanie, które wykorzystuje się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na zmianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to produkt bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co zapewnia całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy paliwem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego opału przekłada się na spore zainteresowanie szczególnie przez klientów detalicznych.

Miał jest surowcem podobnym węgla. Główna różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej użytkowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Sprzedajemy w ofercie paliwo tego typu. Oferujemy tylko surowce bardzo dobre gatunkowo.

To zapewnia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty oferujemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy najwyższą jakość materiału, a także przystępne ceny
• Swoje usługi wykonujemy na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy dostawę na terenie śląska

W przypadku gdy gdy jesteście Państwo zainteresowani detalami oferty zapraszamy do kontaktu. w sytuacji nie wiecie Państwo jaki typ surowca zaspokoi Państwa potrzeby nasi specjaliści służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że zakup odpowiedniego gatunkowo opału wpływa na komfortowe użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali tylko materiał, który umożliwi otrzymanie wymaganej ilości ciepła przy równoległej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62