Sprzedaż opału Kuźnia Raciborska.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Kuźnia Raciborska
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to starannie wyselekcjonowanym opał do różnego rodzaju pieców. Umożliwiamy zakup najbardziej popularne materiały a także ekogroszek i miał. Współpracujemy jedynie z doświadczonymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to podstawowy opał stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego najważniejszymi zaletami jest mała zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Z tej przyczyny ilość sadzy, która występuje w kominie jest niska. Ponadprzeciętna kaloryczność oznacza maksymalne wykorzystanie materiału opałowego. Pozwala to otrzymanie dużej ilości energii cieplnej małym kosztem.

To paliwo idealnie sprawdza się w wraz z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można także materiały takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj opału również posiada niewielką ilość siarki. Niejednokrotnie wykorzystywany jest w wspólnie z innym rodzajem paliwa z uwagi, że zwiększa kaloryczność opału. To wpływa na zwiększenie ilości otrzymanej energii cieplnej z materiału opałowego. Ponadto węgiel ten pozostawia bardzo małą ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla odbiorców opału, którzy stosują ekogroszek polecamy ten paliwo w formie ekogroszku w workach
• To wygodne rozwiązanie, szczególnie do składowania ekogroszku
• Rewolucyjne rozwiązanie, które ma swoje zastosowanie się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można używać ekogroszek. Wszystko z uwagi na fakt iż jest to produkt bardzo atrakcyjny cenowo w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się w sposób zupełny, co pozwala na całkowite wykorzystanie energii cieplnej.

W ofercie posiadamy produktem takim jak miał. Chociaż jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak opłacalność tego opału przekłada się na spore zainteresowanie zwłaszcza przez odbiorców indywidualnych.

Miał jest surowcem podobnym węgla. Podstawowa różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w ofercie paliwo tego gatunku. Sprzedajemy wyłącznie paliwa najwyższej jakości.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie wytwarzania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy zarówno klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Zapewniamy bardzo dobrą jakość materiału, jak też bardzo atrakcyjne ceny
• Swoje usługi na terenie śląska oraz Katowic
• Gwarantujemy szybki i darmowy dowóz na terenie śląska

W sytuacji gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zachęcamy do kontaktu. w sytuacji nie wiecie Państwo jaki typ opału najlepiej się nadaje nasi pracownicy służą pomocą.

Razem wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że wybór odpowiedniego gatunkowo opału przekłada się na komfortowe użytkowanie przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który zapewni otrzymanie wymaganej ilości ciepła przy jednoczesnej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62