Sprzedaż opału Pszczyna.

Węgiel - Ekogroszek - Miał - Koks - Pszczyna
Węgiel kostka, orzech, Ekogroszek workowany, luz , Opał, miał, koks.Nasza oferta to najwyższej jakości opał do różnego rodzaju pieców. Dostarczamy najczęściej spotykane rodzaje opału dodatkowo ekogroszek i miał. Współpracujemy tylko z wiarygodnymi kopalniami surowców.

Węgiel kostka to główny surowiec stosowany w systemach grzewczych ogrzewania centralnego. Jego cenionymi zaletami jest niewielka zawartość siarki oraz ponadprzeciętna kaloryczność.

Dlatego ilość sadzy, która występuje w kominie jest znikoma. Wysoka kaloryczność oznacza efektywne wykorzystanie materiału opałowego. Ułatwia to otrzymanie sporej ilości energii cieplnej niskim kosztem.

Ten opał idealnie sprawdza się w z paliwem słabym, takim jak pelet, trociny, drewno. Pośród produktów znaleźć można również surowce takie jak węgiel kostka.

Ten rodzaj opału również zawiera niewielką ilość siarki. W wielu przypadkach używany jest w wspólnie z innym rodzajem paliwa z uwagi, że zwiększa kaloryczność opału. To wpływa na zwiększenie ilości pozyskanej energii cieplnej z materiału opałowego. Dodatkowo ten typ węgla pozostawia niewielką ilość popiołu, który jest efektem po procesie spalania.

• Dla osób opału, którzy stosują ekogroszek posiadamy ten opał w formie ekogroszku w workach
• To praktyczne rozwiązanie, w dużej mierze do składowania ekogroszku
• Wydajne rozwiązanie, które stosuje się się w piecach z automatycznym podajnikiem.

Wiele osób zdecydowało się na wymianę pieca na ten, w którym można stosować ekogroszek. Wszystko dlatego iż jest to materiał bardzo opłacalny w jego stosowaniu. Wynika to z faktu, że ekogroszek spala się zupełnie, co pozwala na maksymalne wykorzystanie energii cieplnej.

Dostępny jest również surowcem takim jak miał. Jakkolwiek jego kaloryczność jest mniejsza, niż w przypadku standardowego węgla. Jednak ekonomiczność tego produktu przekłada się na spore popularność zwłaszcza przez odbiorców indywidualnych.

Miał jest opałem podobnym węgla. Główna różnica to wielkość miału. Jest on w sposób widoczny mniejszy od grudek węgla. Najczęściej stosowanym rodzajem węgla jest węgiel kamienny oraz brunatny. Oferujemy w sprzedaży surowiec tego gatunku. wyłącznie surowce starannie wyselekcjonowane.

To umożliwia maksymalne wykorzystanie materiału opałowego w procesie spalania energii cieplnej. Swoje produkty sprzedajemy tak samo klientom indywidualnym jak również instytucjom.

• Gwarantujemy wysoką jakość materiału, jak też niskie ceny
• Swoje usługi wykonujemy na terenie śląska oraz Katowic
• Oferujemy szybki i darmowy dostawę na obszarze śląska

W sytuacji gdy jesteście Państwo zainteresowani szczegółami zachęcamy do kontaktu. jeśli nie wiecie Państwo który rodzaj opału zaspokoi Państwa potrzeby nasi pracownicy służą pomocą.

Wspólnie wybierzemy rodzaj opału, który będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie pozwoli na bardzo wydajne wytwarzanie energii cieplnej.
Jesteśmy świadomi tego że dobór odpowiedniego gatunkowo surowca przekłada się na wygodne korzystanie z przestrzeni mieszkalnych i nie tylko. Dlatego dbamy o to, aby nasi Klienci zakupywali wyłącznie materiał, który zapewni otrzymanie odpowiedniej ilości ciepła przy równoległej redukcji kosztów związanych z tym procesem.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Sprawdź nasz CENNIK

+48 518 746 705
+48 539 233 877
wegielartex@gmail.com

WegielArtek.pl
ul. Cieszyńska 48e
43-170 Łaziska Górne
NIP: 635 183 79 62